تبلیغات
قانون نامه - رشته حقوق نفت و گاز در دانشگاه‌ها تأسیس می‌شود

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 19 خرداد 1390

خبرگزاری فارس: حسنی تاكید كرد: به محض اینكه متون درسی رشته‌های "حقوق نفت و گاز " و "اقتصاد نفت و گاز " تدوین شود نسبت به گسترش این دو رشته تحصیلی در دانشگاه‌ها اقدام می‌كنیم.

سیدابوالفضل حسنی مدیركل دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری و تأكید ایشان مبنی بر تأسیس رشته‌های تحصیلی "حقوق نفت و گاز " و "اقتصاد نفت و گاز " گفت: حقوق نفت و گاز و حقوق انرژی از اولویت‌های كشورمان است و انشاء‌الله پس از تعطیلات عید نوروز در خصوص ایجاد این دو رشته تحصیلی وقت كارشناسی مناسبی را خواهیم گذاشت.

وی افزود: مطمئناً پس از اقدامات كارشناسی برای ایجاد این دو رشته تحصیلی در دانشگاه‌ها، نسبت به تدوین سرفصل‌ها و متون درسی این دو رشته تحصیلی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

حسنی خاطر نشان كرد: به محض اینكه متون درسی این دو رشته تحصیلی تدوین شود نسبت به گسترش این دو رشته تحصیلی در دانشگاه‌ها اقدام می‌كنیم.

مدیركل دفتر گسترش وزارت علوم درخصوص اهمیت ایجاد این دو رشته تحصیلی تأكید كرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ایجاد این دو رشته تحصیلی بسیار اهمیت دارد چون ایران از جمله كشورهای نفت‌خیز و گازخیز جهان است و باید نسبت به حقوق این انرژی‌ها اشراف كامل داشته باشیم
طبقه بندی: اخبار و اطلاعیه ها،  پیام ها و فراخوان ها، 
کلمات کلیدی : رشته حقوق نفت و گاز در دانشگاه‌ها تأسیس می‌شود، رشته حقوق، نفت، گاز، نفت و گاز، دانشگاه، اقتصاد نفت و گاز، اقتصاد، حقوق انرژی، مدیركل، دفتر گسترش وزارت علوم، حسنی، فرمایشات مقام معظم رهبری، ایران، كشورهای نفت‌خیز و گازخیز، جهان، قانون نامه، هسته علمی حقوق، پیام نور نیشابور،
ارسال توسط ایمان کرمی
آخرین مطالب
درباره ماروزشمار تاریخ
آرشیو مطالب
اخبار ایران و جهان
معرفی سایت
معرفی دوستان